تالار گفتگو
گالری تصاویر
معرفی پروژه ها
فروشندگان
خریداران
سامانه اعضاء پروژه ها
تماس باما


تعدادبازدید: 1020 | شنبه 8 دي ماه 1397-12:11 AM

اخبار : اطلاعیه پروژه جدید مسکونی پانیک یک

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می­رساند با پیگیری­های انجام شده شرایط احداث پروژه­ی مسکونی پانیک 1 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان مشتاق اول –خیابان حمزه اصفهانی – ابتدای ورودی رکن الدوله شرقی فراهم گردیده است ، متقاضیانی که شرایط مشارکت در این پروژه را دارند جهت ثبت نام از تاریخ 97/10/08 لغایت 97/10/20 بر اساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام و از واریز هر مبلغی قبل از ثبت نام در دفتر تعاونی مسکن و اخذ نامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه ، جداً خودداری فرمایند .

                                                                                                                                  ((    اطلاعیه پروژه مسکونی پانیک یک ))

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می­رساند با پیگیری­های انجام شده شرایط احداث پروژه­ی مسکونی پانیک 1 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان مشتاق اول خیابان حمزه اصفهانی ابتدای ورودی رکن الدوله شرقی  فراهم گردیده است ، متقاضیانی که شرایط مشارکت در این پروژه را دارند جهت ثبت نام از تاریخ 97/10/08 لغایت 97/10/20بر اساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام و از واریز هر مبلغی قبل از ثبت نام در دفتر تعاونی مسکن و اخذ نامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه ، جداً خودداری فرمایند .

الف ) مشخصات پروژه :

-          آدرس : خیابان مشتاق اول خیابان حمزه اصفهانی ابتدای ورودی رکن الدوله شرقی

-          مساحت زمین حدود 1000 متر مربع، زیر بنای مفید مسکونی حدود 3500 متر مربع، تعداد 23 واحد مسکونی

-          تعداد طبقات 7 طبقه ، شامل : (5 طبقه مسکونی روی همکف، طبقه همکف با کاربری مسکونی و لابی زیرزمین با کاربری پارکینگ و انباری )

-          پروژه در دو بلوک اجرا می­شود و میانگین متراژ واحد­ها 152 متر مربع (145 الی165 متر مربع ) خواهد بود .طبقه زیر زمین با کاربری پارکینگ و انباری-طبقه همکف با کاربری فضای سبز، 3 واحد مسکونی و لابی می­باشد. در طبقه همکف سه  واحد 3 خوابه و در طبقات تیپ چهار واحد 3 خوابه در هر طبقه وجود دارد. در هر بلوک فقط دو واحد در هر طبقه وجود دارد.

-          سیستم سرمایش اسپلیت و سیستم گرمایش پکیج و رادیاتور می­باشد.

-          امکانات مجموعه شامل : دو دستگاه آسانسور باربر آنتن مرکزی و آیفون تصویری- سیستم اعلام واطفاء حریق درب های ضد سرقت و ... .

-          رعایت کلیه مباحث 23 گانه مقررات ملی ساختمان ( نصب شیشه های دوجداره ، پنجره های آلومینیوم اختصاصی  با طراحی نمای منحصر به فرد )

مدت ساخت :

مدت زمان  ساخت پروژه از اخذ پروانه به مدت حداکثر 24 ماه شمسی پیش بینی  میگردد.

پیش بینی قیمت تمام شده :

نظر به اینکه سهم تراکم خریداری شده از قرار هرمتر مربع مفید مسکونی معادل 26.500.000 ریال می­باشد و برای ساخت هر متر مربع مفید مسکونی ( سفت کاری و نازک کاری ) 22.500.000 ریال و در مجموع به ازای هر متر مربع مفید آپارتمان 49،000،000 ریال برآورد و پیش بینی می­گردد . لیکن با استعلام قیمت در منطقه سرمایه گذاری در ساخت این مجموعه از ارزش افزوده بالایی برخوردار خواهد بود .

نکته: با عنایت به اینکه طراحی پروژه و اخذ پروانه در دست اقدام میباشد لذا تغییر در متراژ مفید واحدها، تعداد آنها و تعداد طبقات امکان پذیر است. در این خصوص تلاش میگردد پروژه در بهترین حالت موجود طبق قوانین طراحی و ساخته شود.

بهای یک واحد مسکونی با متراژ میانگین152 متر مربع و از قرار هر متر مربع 49،000،000 ریال، معادل 7،450،000،000 ریال می­باشد.

تعیین متراژ، محل جانمایی، طبقه و بلوک قرارگیری واحد فقط و فقط بر اساس اولویت بندی و کسب امتیاز می­باشد، لذا با توجه به تفاوت متراژ و جهت قرارگیری واحد­ها اعم از جنوبی، شمالی، میانی و .... توصیه می­گردد در زمان و مقدار پرداخت وجوه طبق جدول اعلامی کوشا باشید.

( لازم به توضیح است : بر اساس اساسنامه ، کلیه هزینه ها تا پایان ساخت و صدور اسناد به صورت علی الحساب می باشد و  شرکت تعاونی موظف است واحد را به قیمت تمام شده به اعضا  واگذار نماید.)

زمان ثبت نام : زمان ثبت نام از تاریخ 08/10/ 97 لغایت 97/10/20میباشد و به لحاظ محدود بودن تعداد واحد ها در صورتیکه قبل از تاریخ 97/10/20ظرفیت پروژه تکمیل گردد تعاونی مسکن هیچگونه تعهدی درخصوص مراجعات بعدی افراد نخواهد داشت .

نحوه پرداخت و تعهدات مالی :

نحوه پرداخت و تعهدات مالی طبق جدول پیوست می باشد .که نحوه عمل در بند ذیل مراحل ثبت نام و مشارکت در پروژه مشخص گردیده است.

در صورت امکان اخذ وام و همچنین داشتن شرایط لازم اعضا معادل 500.000.000 ریال وام جهت هر واحد اخذ خواهد گردید و مابقی مبالغ به شرح جدول پیوست که در موقع ثبت نام ارائه می گردد از مشارکت کنندگان اخذ خواهد شد .

الف : مراحل و شرایط ثبت نام و مشارکت در پروژه :

1: مراجعه به دفتر شرکت، احراز شرایط لازم و اخذ تائیدیه جهت مشارکت در پروژه

2: اخذ فیش مهر شده­ی شرکت تعاونی جهت مراجعه به بانک و واریز وجه

3: تحویل فیش بانکی پرداخت شده و سایر مدارک شامل: (کپی تمام صفحات شناسنامه آخرین حکم حقوقی کپی کارت ملی ) در مدت زمان ثبت نام.

4: تکمیل فرمهای مربوط به مشارکت در پروژه و دریافت برنامه زمانبندی مالی پروژه

ب : شرایط لازم جهت داوطلبان مشارکت کننده :

1: احراز عضویت در شرکت تعاونی.

 2: شاغل یا بازنشسته اداره آموزش و پرورش.

 3:  اولویت با اعضایی است که تا کنون در تعاونی مسکن امکان نگرفته باشد.

4: عدم بدهی قبلی به شرکت تعاونی و داشتن حسن سابقه.

ج : شرایط و نکات مهم دیگر :

ملاک انتخاب واحدها در زمان تحویل واحد ، بر اساس اولویت بندی می­باشد. مبنای اولویت بندی، بر اساس پرداخت هر 1.000.000 ریال در روز یک امتیاز مثبت قابل محاسبه خواهد بود.

لازم به ذکر است : واریز وجوه بیش از مبالغ و پیش از زمانهای اعلامی در جدول پرداخت مالی ابلاغ شده، جهت کسب امتیاز بیشتر و انتخاب واحد بهتر تا سقف بالاترین متراژ بلامانع خواهد بود .

2: قیمت اعلام شده در اطلاعیه به صورت برآورد تقریبی و متراژ متوسط واحدها می باشد و ملاک محاسبه و تسویه حساب نهائی، قیمت تمام شده و متراژ ثبتی واحدهای انتخابی مشارکت کنندگان طبق صورتمجلس تفکیکی می باشد .

با عنایت به اینکه مشارکت افراد در پروژه یک کار جمعی و کاملاً مرتبط با حقوق دیگران است و طبعاً پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی کلیه اعضای پروژه خواهد بود ، چنانچه عضوی به تعهدات مالی خود تمکین ننماید بر اساس اساسنامه شرکت از پروژه اخراج و فرد دیگری جایگزین می­گردد. لازم به ذکر است فقط و فقط عین مبالغ واریزی عضو اخراجی به ایشان عودت داده خواهد شد .

                                                                                                                                                                                                                              با آرزوی سعادتمندی

                                                                                                                                                       هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان


آدرس:

سه راه ملك شهر خيابان بهارستان شرقي انتهای خيابان ورزشگاه کوچه 14

03195024501 : تلفن تماس
پست الکترونیکی: info@maskan5.ir

- طراح وبرنامه نویس:صباح فتحی --پشتیبانی : سعید ابراهیمی -