تالار گفتگو
گالری تصاویر
معرفی پروژه ها
فروشندگان
خریداران
سامانه اعضاء پروژه ها
تماس باما


تعدادبازدید: 1257 | شنبه 6 بهمن ماه 1397-5:29 PM

اطلاعیه : اطلاعیه پروژه جدید مسکونی پانیک دو

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می رساند با پیگیری های انجام شده شرایط احداث پروژه ی مسکونی پانیک 2 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان مشتاق دوم خیابان باغ مشهد ابتدای ورودی انصارالمهدی فراهم گردیده است، متقاضیانی که شرایط مشارکت در این پروژه را دارند جهت ثبت نام از تاریخ 97/11/08 لغایت 97/11/21بر اساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام و از واریز هر مبلغی قبل از ثبت نام در دفتر تعاونی مسکن و اخذ نامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه، جداً خودداری فرمایند.

                                                                                                                            ((    اطلاعیه پروژه مسکونی پانیک دو ))

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می­رساند با پیگیری­های انجام شده شرایط احداث پروژه مسکونی پانیک 2 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان مشتاق دوم خیابان باغ مشهد ابتدای ورودی انصارالمهدی  فراهم گردیده است، متقاضیانی که شرایط مشارکت در این پروژه را دارند جهت ثبت نام از تاریخ 97/11/08 لغایت 97/11/21 بر اساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام و از واریز هر مبلغی قبل از ثبت نام در دفتر تعاونی مسکن و اخذ نامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه، جداً خودداری فرمایند.

الف ) مشخصات پروژه :

-          آدرس : خیابان مشتاق دوم خیابان بازارچه خیابان انصارالمهدی

-          مساحت زمین حدود 720 متر مربع، زیر بنای مفید مسکونی حدود 3230 متر مربع، تعداد 24 واحد مسکونی و یک واحد تجاری با متراژ 75 مترمربع

-          تعداد طبقات 9 طبقه، شامل: (6 طبقه مسکونی روی همکف، طبقه همکف با کاربری مسکونی –تجاری و لابی زیرزمین با کاربری پارکینگ و انباری)

-          پروژه در یک بلوک اجرا می­شود که شامل 16 واحد سه خوابه با میانگین متراژ 150 متر مربع (140 الی170 متر مربع )و 8 واحد دو خوابه با میانگین 105 متر مربع (100تا 110 متر مربع) خواهد بود. طبقات زیرزمین با کاربری پارکینگ و انباری-طبقه همکف با کاربری تجاری، 2 واحد مسکونی و لابی می­باشد.

-          سیستم سرمایش اسپلیت و سیستم گرمایش پکیج و رادیاتور می­باشد.

-          امکانات مجموعه شامل: دو دستگاه آسانسور باربر، آنتن مرکزی، آیفون تصویری، سیستم اعلام و اطفاء حریق، درب­های ضد سرقت و ... .

-          رعایت کلیه مباحث 23 گانه مقررات ملی ساختمان (نصب شیشه های دوجداره، پنجره های آلومینیوم اختصاصی با طراحی نمای منحصر به فرد)

مدت ساخت :

مدت زمان ساخت پروژه از اخذ پروانه به مدت حداکثر 24 ماه شمسی پیش­بینی  می­گردد.

پیش بینی قیمت تمام شده :

نظر به اینکه سهم تراکم خریداری شده از قرار هرمتر مربع مفید مسکونی معادل 21.000.000 ریال می­باشد و برای ساخت هر مترمربع مفید مسکونی (سفت کاری و نازک­کاری) 22.500.000 ریال و در مجموع به ازای هر متر مربع مفید آپارتمان 43،500،000ریال برآورد و پیش­بینی می­گردد. لیکن با استعلام قیمت در منطقه سرمایه­گذاری در ساخت این مجموعه از ارزش افزوده بالایی برخوردار خواهد بود .

نکته: با عنایت به اینکه طراحی پروژه و اخذ پروانه در دست اقدام می­باشد لذا تغییر در متراژ مفید واحدها، تعداد آنها و تعداد طبقات امکان پذیر است. در این خصوص تلاش میگردد پروژه در بهترین حالت موجود طبق قوانین طراحی و ساخته شود.

بهای یک واحد مسکونی سه خوابه با متراژ میانگین150 متر مربع و از قرار هر متر مربع 43،500،000 ریال، معادل 6،525،000،000 ریال می­باشد.

بهای یک واحد مسکونی دو خوابه با متراژ میانگین105 متر مربع و از قرار هر متر مربع 43،500،000 ریال، معادل 4،567،500،000ریال می­باشد.

تذکر: هزینه زمین- تراکم و ساخت واحد تجاری در قیمت واحدهای مسکونی لحاظ نشده است و پس از تعیین قیمت به صورت جداگانه به فروش میرسد.

تعیین متراژ، محل جانمایی، طبقه و بلوک قرارگیری واحد فقط و فقط بر اساس اولویت بندی و کسب امتیاز می­باشد، لذا با توجه به تفاوت متراژ و جهت قرارگیری واحد­ها اعم از جنوبی، شمالی، میانی و .... توصیه می­گردد در زمان و مقدار پرداخت وجوه طبق جدول اعلامی کوشا باشید.

( لازم به توضیح است : بر اساس اساسنامه ، کلیه هزینه ها تا پایان ساخت و صدور اسناد به صورت علی الحساب می باشد و  شرکت تعاونی موظف است واحد را به قیمت تمام شده به اعضا  واگذار نماید.)

زمان ثبت نام : زمان ثبت نام از تاریخ 97/11/08لغایت 98/11/20میباشد و به لحاظ محدود بودن تعداد واحد ها در صورتیکه قبل از تاریخ 97/11/20ظرفیت پروژه تکمیل گردد تعاونی مسکن هیچگونه تعهدی درخصوص مراجعات بعدی افراد نخواهد داشت .

نحوه پرداخت و تعهدات مالی :

نحوه پرداخت و تعهدات مالی طبق جدول پیوست می باشد .که نحوه عمل در بند ذیل مراحل ثبت نام و مشارکت در پروژه مشخص گردیده است.

در صورت امکان اخذ وام و همچنین داشتن شرایط لازم اعضا معادل 500.000.000 ریال وام جهت هر واحد اخذ خواهد گردید و مابقی مبالغ به شرح جدول پیوست که در موقع ثبت نام ارائه می گردد از مشارکت کنندگان اخذ خواهد شد .

الف : مراحل و شرایط ثبت نام و مشارکت در پروژه :

1: مراجعه به دفتر شرکت، احراز شرایط لازم و اخذ تائیدیه جهت مشارکت در پروژه

2: اخذ فیش مهر شده­ی شرکت تعاونی جهت مراجعه به بانک و واریز وجه

3: تحویل فیش بانکی پرداخت شده و سایر مدارک شامل: (کپی تمام صفحات شناسنامه آخرین حکم حقوقی کپی کارت ملی ) در مدت زمان ثبت نام.

4: تکمیل فرمهای مربوط به مشارکت در پروژه و دریافت برنامه زمانبندی مالی پروژه

ب : شرایط لازم جهت داوطلبان مشارکت کننده :

1: احراز عضویت در شرکت تعاونی.

 2: شاغل یا بازنشسته اداره آموزش و پرورش.

 3:  اولویت با اعضایی است که تا کنون در تعاونی مسکن امکان نگرفته باشد.

4: عدم بدهی قبلی به شرکت تعاونی و داشتن حسن سابقه.

ج : شرایط و نکات مهم دیگر :

ملاک انتخاب واحدها در زمان تحویل واحد ، بر اساس اولویت بندی می­باشد. مبنای اولویت بندی، بر اساس پرداخت هر 1،000،000 ریال در روز یک امتیاز مثبت قابل محاسبه خواهد بود.

لازم به ذکر است : واریز وجوه بیش از مبالغ و پیش از زمانهای اعلامی در جدول پرداخت مالی ابلاغ شده، جهت کسب امتیاز بیشتر و انتخاب واحد بهتر تا سقف بالاترین متراژ بلامانع خواهد بود .

2: قیمت اعلام شده در اطلاعیه به صورت برآورد تقریبی و متراژ متوسط واحدها می باشد و ملاک محاسبه و تسویه حساب نهائی، قیمت تمام شده و متراژ ثبتی واحدهای انتخابی مشارکت کنندگان طبق صورتمجلس تفکیکی می باشد .

با عنایت به اینکه مشارکت افراد در پروژه یک کار جمعی و کاملاً مرتبط با حقوق دیگران است و طبعاً پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی کلیه اعضای پروژه خواهد بود ، چنانچه عضوی به تعهدات مالی خود تمکین ننماید بر اساس اساسنامه شرکت از پروژه اخراج و فرد دیگری جایگزین می­گردد. لازم به ذکر است فقط و فقط عین مبالغ واریزی عضو اخراجی به ایشان عودت داده خواهد شد .

                                                                                                                                                                                با آرزوی سعادتمندی

                                                                                                                                                       هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان


آدرس:

سه راه ملك شهر خيابان بهارستان شرقي انتهای خيابان ورزشگاه کوچه 14

03195024501 : تلفن تماس
پست الکترونیکی: info@maskan5.ir

- طراح وبرنامه نویس:صباح فتحی --پشتیبانی : سعید ابراهیمی -