تالار گفتگو
گالری تصاویر
معرفی پروژه ها
فروشندگان
خریداران
سامانه اعضاء پروژه ها
تماس باما


تعدادبازدید: 1635 | دوشنبه 22 بهمن ماه 1397-12:21 PM

اطلاعیه : اطلاعیه پروژه مسکونی پانیک سه

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می­رساند با پیگیری­های انجام شده شرایط احداث پروژه­ی مسکونی پانیک 3 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان برازنده –خیابان آل بویه جنوبی– ابتدای بلوار ایمان خیابان گل یاس فراهم گردیده است، متقاضیانی که شرایط مشارکت در این پروژه را دارند جهت ثبت نام از تاریخ 97/11/23 لغایت 97/12/11 بر اساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام و از واریز هر مبلغی قبل از ثبت نام در دفتر تعاونی مسکن و اخذ نامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه، جداً خودداری فرمایند.

اطلاعیه پروژه مسکونی پانیک سه

با شرایط ویژه و محدود

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می­رساند با پیگیری­های انجام شده شرایط احداث پروژه­ی مسکونی پانیک 3 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان برازنده خیابان آل بویه جنوبی ابتدای بلوار ایمان خیابان گل یاس فراهم گردیده است، متقاضیانی که شرایط مشارکت در این پروژه را دارند جهت ثبت نام از تاریخ 97/11/23 لغایت 97/12/11 بر اساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام و از واریز هر مبلغی قبل از ثبت نام در دفتر تعاونی مسکن و اخذ نامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه، جداً خودداری فرمایند.

الف ) مشخصات پروژه :

-          آدرس : خیابان برازنده خیابان آل بویه جنوبی ابتدای بلوار ایمان  _ خیابان گل یاس
    

-          مساحت زمین حدود 1127 متر مربع، زیر بنای مفید مسکونی حدود 6400 متر مربع، تعداد 47 واحد مسکونی

-          تعداد طبقات 10 طبقه، شامل: (7 طبقه مسکونی روی همکف، طبقه همکف با کاربری مسکونی و لابی زیرزمین با کاربری پارکینگ و انباری)

-          پروژه در یک بلوک اجرا می­شود که شامل 47 واحد سه خوابه با میانگین متراژ 135 متر مربع (125 الی 145 مترمربع )خواهد بود. طبقات زیرزمین با کاربری پارکینگ و انباری-طبقه همکف با کاربری لابی، سالن چندمنظوره و 5 واحد مسکونی  می­باشد.

-          سیستم سرمایش اسپلیت و سیستم گرمایش پکیج و رادیاتور می­باشد.

-          امکانات مجموعه شامل: دو دستگاه آسانسور باربر و نفربر، آنتن مرکزی، آیفون تصویری، سیستم اعلام و اطفاء حریق، درب­های ضد سرقت و ... .

-          رعایت کلیه مباحث 23 گانه مقررات ملی ساختمان (نصب شیشه های دوجداره، پنجره های آلومینیوم اختصاصی با طراحی نمای منحصر به فرد)

مدت ساخت :

مدت زمان ساخت پروژه از زمان اخذ پروانه به مدت حداکثر 24 ماه شمسی پیش­بینی  می­گردد.

پیش بینی قیمت تمام شده :

نظر به اینکه سهم تراکم خریداری شده از قرار هرمتر مربع مفید مسکونی معادل 12.500.000 ریال می­باشد و برای ساخت هر مترمربع مفید مسکونی (سفت کاری و نازک­کاری) 20.000.000 ریال و در مجموع به ازای هر متر مربع مفید آپارتمان 32،500،000ریال برآورد و پیش­بینی می­گردد. لیکن با استعلام قیمت در منطقه سرمایه­گذاری در ساخت این مجموعه از ارزش افزوده بالایی برخوردار خواهد بود .

نکته: با عنایت به اینکه طراحی پروژه و اخذ پروانه در دست اقدام می­باشد لذا تغییر در متراژ مفید واحدها، تعداد آنها و تعداد طبقات امکان پذیر است. در این خصوص تلاش میگردد پروژه در بهترین حالت موجود طبق قوانین طراحی و ساخته شود.

بهای یک واحد مسکونی سه خوابه با متراژ میانگین 135  متر مربع و از قرار هر متر مربع 32،500،000 ریال، معادل 4،387،500،000 ریال می­باشد.

تعیین متراژ، محل جانمایی، طبقه و بلوک قرارگیری واحد فقط و فقط بر اساس اولویت بندی و کسب امتیاز می­باشد، لذا با توجه به تفاوت متراژ و جهت قرارگیری واحد­ها اعم از جنوبی، شمالی، میانی و .... توصیه می­گردد در زمان و مقدار پرداخت وجوه طبق جدول اعلامی کوشا باشید.

( لازم به توضیح است : بر اساس اساسنامه ، کلیه هزینه ها تا پایان ساخت و صدور اسناد به صورت علی الحساب می باشد و  شرکت تعاونی موظف است واحد را به قیمت تمام شده به اعضا  واگذار نماید.)

زمان ثبت نام : زمان ثبت نام از تاریخ 97/11/23 لغایت 97/12/11 میباشد و به لحاظ محدود بودن تعداد واحد ها در صورتیکه قبل از تاریخ 97/12/11 ظرفیت پروژه تکمیل گردد تعاونی مسکن هیچگونه تعهدی درخصوص مراجعات بعدی افراد نخواهد داشت .

نحوه پرداخت و تعهدات مالی :

نحوه پرداخت و تعهدات مالی طبق جدول پیوست می باشد .که نحوه عمل در بند ذیل مراحل ثبت نام و مشارکت در پروژه مشخص گردیده است.

در صورت امکان اخذ وام و همچنین داشتن شرایط لازم اعضا معادل 500.000.000 ریال وام جهت هر واحد اخذ خواهد گردید و مابقی مبالغ به شرح جدول پیوست  از مشارکت کنندگان اخذ خواهد شد .

الف : مراحل و شرایط ثبت نام و مشارکت در پروژه :

1: مراجعه به دفتر شرکت، احراز شرایط لازم و اخذ تائیدیه جهت مشارکت در پروژه

2: اخذ فیش مهر شده­ی شرکت تعاونی جهت مراجعه به بانک و واریز وجه

3: تحویل فیش بانکی پرداخت شده و سایر مدارک شامل: (کپی تمام صفحات شناسنامه آخرین حکم حقوقی کپی کارت ملی) در مدت زمان ثبت نام.

4: تکمیل فرمهای مربوط به مشارکت در پروژه و دریافت برنامه زمانبندی مالی پروژه

ب : شرایط لازم جهت داوطلبان مشارکت کننده :

1: احراز عضویت در شرکت تعاونی.

 2: شاغل یا بازنشسته اداره آموزش و پرورش.

 3:  اولویت با اعضایی است که تا کنون در تعاونی مسکن امکان نگرفته باشد.

4: عدم بدهی قبلی به شرکت تعاونی و داشتن حسن سابقه.

ج : شرایط و نکات مهم دیگر :

ملاک انتخاب واحدها در زمان تحویل واحد ، بر اساس اولویت بندی می­باشد. مبنای اولویت بندی، بر اساس پرداخت هر 1،000،000 ریال در روز یک امتیاز مثبت قابل محاسبه خواهد بود.

لازم به ذکر است : واریز وجوه بیش از مبالغ و پیش از زمانهای اعلامی در جدول پرداخت مالی ابلاغ شده، جهت کسب امتیاز بیشتر و انتخاب واحد بهتر تا سقف بالاترین متراژ بلامانع خواهد بود .

2: قیمت اعلام شده در اطلاعیه به صورت برآورد تقریبی و متراژ متوسط واحدها می باشد و ملاک محاسبه و تسویه حساب نهائی، قیمت تمام شده و متراژ ثبتی واحدهای انتخابی مشارکت کنندگان طبق صورتمجلس تفکیکی می باشد .

با عنایت به اینکه مشارکت افراد در پروژه یک کار جمعی و کاملاً مرتبط با حقوق دیگران است و طبعاً پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی کلیه اعضای پروژه خواهد بود ، چنانچه عضوی به تعهدات مالی خود تمکین ننماید بر اساس اساسنامه شرکت از پروژه اخراج و فرد دیگری جایگزین می­گردد. لازم به ذکر است فقط و فقط عین مبالغ واریزی عضو اخراجی به ایشان عودت داده خواهد شد.

                                                                                                                                                                                                                                    با آرزوی سعادتمندی

                                                                                                                                                       هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان

آدرس:

سه راه ملك شهر خيابان بهارستان شرقي انتهای خيابان ورزشگاه کوچه 14

03195024501 : تلفن تماس
پست الکترونیکی: info@maskan5.ir

- طراح وبرنامه نویس:صباح فتحی --پشتیبانی : سعید ابراهیمی -