تالار گفتگو
گالری تصاویر
معرفی پروژه ها
فروشندگان
خریداران
سامانه اعضاء پروژه ها
تماس باما


تعدادبازدید: 1805 | يكشنبه 20 مرداد ماه 1398-11:26 AM

اطلاعیه : اطلاعیه پروژه مسکونی پانیک چهار

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می­رساند با پیگیری­های انجام شده شرایط احداث پروژه­ ی مسکونی پانیک 4 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان کاوه به سمت میدان 25 آبان کوچه شهید رضائی (شماره 50) فراهم گردیده است،

                                                               

اطلاعیه پروژه مسکونی پانیک 4

با شرایط ویژه و محدود

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می­ رساند با پیگیری­های انجام شده شرایط احداث پروژه­ ی مسکونی پانیک 4 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان کاوه به سمت میدان 25 آبان کوچه شهید رضائی  (شماره 50) فراهم گردیده است،

الف ) مشخصات پروژه :

-       آدرس : خیابان کاوه به سمت میدان 25 آبان کوچه شهید رضایی (شماره 50)

-      مساحت زمین حدود 2050 متر مربع، زیر بنای مفید مسکونی حدود 8100 متر مربع، تعداد 90واحد مسکونی دو و سه خوابه

-      تعداد طبقات 8 تا 11 طبقه، شامل: (6تا8 طبقه مسکونی روی همکف، طبقه همکف با کاربری مسکونی و لابی زیرزمین در 1 یا 2 طبقه با کاربری پارکینگ و انباری)

-      ** با توجه به قطعی شدن خرید زمین، اخذ پروانه و تعداد طبقات در شهرداری منطقه در حال مذاکره و بررسی می­ باشد. لذا امکان اخذ پروانه با  حداکثر هشت طبقه روی پیلوت  و 90 واحد مسکونی، وجود دارد.

-      پروژه در یک بلوک اجرا می ­شود که شامل 90 واحد دو و سه خوابه  با میانگین متراژ 100 مترمربع خواهد بود. طبقات زیرزمین با کاربری پارکینگ و انباری-طبقه همکف با کاربری لابی، سالن چندمنظوره و 7 واحد مسکونی  می­ باشد.

-      سیستم سرمایش اسپیلت و سیستم گرمایش پکیج و رادیاتور می ­باشد.

-      امکانات مجموعه شامل: سه دستگاه آسانسور باربر و نفربر، آنتن مرکزی، آیفون تصویری، سیستم اعلام و اطفاء حریق، درب­های ضد سرقت و ... .

-      رعایت کلیه مباحث 23 گانه مقررات ملی ساختمان (نصب شیشه های دوجداره، پنجره های آلومینیوم اختصاصی با طراحی نمای منحصر به فرد)

ب ) مدت ساخت :

مدت زمان ساخت پروژه از زمان اخذ پروانه به مدت حداکثر 30 ماه شمسی پیش ­بینی  می­گردد.

ج ) پیش بینی قیمت تمام شده :

نظر به اینکه سهم زمین خریداری شده  و برآورد هزینه اخذ پروانه ساختمانی از قرار هر متر مربع مفید مسکونی معادل 12.500.000 ریال می­ باشد و برای ساخت هر مترمربع مفید مسکونی (سفت کاری و نازک­ کاری) 23.500.000 ریال و در مجموع به ازای هر متر مربع مفید آپارتمان 36،000،000ریال برآورد و پیش­ بینی می­ گردد. لیکن با استعلام قیمت در منطقه سرمایه گذاری در ساخت این مجموعه از ارزش افزوده بالایی برخوردار خواهد بود.

نکته: با عنایت به اینکه طراحی پروژه و اخذ پروانه در دست اقدام می باشد لذا تغییر در متراژ مفید واحدها، تعداد آنها و تعداد طبقات امکان پذیر است. در این خصوص تلاش می گردد پروژه در بهترین حالت موجود طبق قوانین طراحی و ساخته شود.

بهای یک واحد مسکونی با متراژ میانگین 100  مترمربع و از قرار هر متر مربع 36،000،000 ریال، معادل 3.600.000.000ریال می­باشد.

تعیین متراژ، محل جانمایی و طبقه قرارگیری واحد فقط و فقط بر اساس اولویت بندی و کسب امتیاز می­ باشد، لذا با توجه به تفاوت متراژ و جهت قرارگیری واحد ­ها اعم از جنوبی، شمالی، میانی و .... توصیه می­ گردد در زمان و مقدار پرداخت وجوه طبق جدول اعلامی کوشا باشید.

( لازم به توضیح است : بر اساس اساسنامه ، کلیه هزینه ها تا پایان ساخت و صدور اسناد به صورت علی الحساب می باشد و  شرکت تعاونی موظف است واحد را به قیمت تمام شده به اعضا  واگذار نماید.)

د ) نحوه پرداخت و تعهدات مالی :

نحوه پرداخت و تعهدات مالی طبق جدول پیوست می باشد .که نحوه عمل در بند ذیل مراحل ثبت نام و مشارکت در پروژه مشخص گردیده است.

در صورت امکان اخذ وام و همچنین داشتن شرایط لازم اعضا معادل 500.000.000 ریال وام جهت هر واحد اخذ خواهد گردید و مابقی مبالغ به شرح جدول پیوست که در موقع ثبت نام ارائه می گردد از مشارکت کنندگان اخذ خواهد شد .

و) مراحل و شرایط ثبت نام و مشارکت در پروژه :

1: مراجعه به دفتر شرکت و ثبت نام اولیه از تاریخ 98/5/19لغایت 98/5/31 انجام می پذیرد که پس از این تاریخ چنانچه تعداد ثبت نام کنندگان بیش از ظرفیت پروژه باشد براساس اولویت های اعلامی در بند(ه) افراد انتخاب و تا تاریخ 98/6/05 افراد دارای اولویت  فرصت دارند ضمن مراجعه به شرکت تعاونی فیش واریز جهت مبلغ اولیه دریافت نمایند و درصورت عدم مراجعه یا عدم واریز مبلغ اولیه در تاریخ مقرر شرکت اقدام به جایگزینی افراد ذخیره می نماید .

2:تحویل مدارک شامل: (کپی تمام صفحات شناسنامه آخرین حکم حقوقی کپی کارت ملی)

3: تکمیل فرمهای مربوط به مشارکت در پروژه و دریافت برنامه زمانبندی مالی پروژه

4:متقاضیان ازواریزهرمبلغی قبل ازثبت نام دردفترتعاونی مسکن و اخذنامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه جدا خودداری فرمایند.

ه) شرایط واولویت های لازم جهت داوطلبان مشارکت کننده :

1: احراز عضویت در شرکت تعاونی.

 2: شاغل یا بازنشسته اداره آموزش و پرورش اولویت با شاغلین و بازنشستگان ناحیه 5 اصفهان می باشد.

 3:  اولویت با اعضایی است که تا کنون از تعاونی مسکن ناحیه 5 امکان نگرفته باشد.

4: عدم بدهی قبلی به شرکت تعاونی و داشتن حسن سابقه.

5: تاریخ ثبت نام 

ی ) شرایط و نکات مهم دیگر :

ملاک انتخاب واحدها در زمان تحویل واحد ، بر اساس اولویت بندی می­ باشد. مبنای اولویت بندی، بر اساس پرداخت هر 1.000.000 ریال در روز یک امتیاز مثبت قابل محاسبه خواهد بود.

لازم به ذکر است : واریز وجوه بیش از مبالغ و پیش از زمانهای اعلامی در جدول پرداخت مالی ابلاغ شده، جهت کسب امتیاز بیشتر و انتخاب واحد بهتر تا سقف بالاترین متراژ بلامانع خواهد بود .

2: قیمت اعلام شده در اطلاعیه به صورت برآورد تقریبی و متراژ متوسط واحدها می باشد و ملاک محاسبه و تسویه حساب نهائی، قیمت تمام شده و متراژ ثبتی واحدهای انتخابی مشارکت کنندگان طبق صورت مجلس تفکیکی می باشد .

با عنایت به اینکه مشارکت افراد در پروژه یک کار جمعی و کاملاً مرتبط با حقوق دیگران است و طبعاً پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی کلیه اعضای پروژه خواهد بود ، چنانچه عضوی به تعهدات مالی خود تمکین ننماید بر اساس اساسنامه شرکت از پروژه اخراج و فرد دیگری جایگزین می­ گردد. لازم به ذکر است فقط و فقط عین مبالغ واریزی عضو اخراجی به ایشان عودت داده خواهد شد.

                                                                                                                                                                                                                    با آرزوی سعادتمندی

                                                                                                                                                       هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر :

نشانی اینترنتی :     maskan5.ir www.             تلگرام :   httPs://t.me/maskanf5                               تلفن تماس : 031-95024501

نشانی شرکت تعاونی مسکن : خیابان کاوه سه راه ملک شهر خیابان بهارستان شرقی-انتهای خیابان ورزشگاه ابتدای کوچه 14


آدرس:

سه راه ملك شهر خيابان بهارستان شرقي انتهای خيابان ورزشگاه کوچه 14

03195024501 : تلفن تماس
پست الکترونیکی: info@maskan5.ir

- طراح وبرنامه نویس:صباح فتحی --پشتیبانی : سعید ابراهیمی -