"
اخبار و اطلاعیه ها/اطلاعیه عمومی

اطلاعیه پروژه جدید پانیک 9 (تعداد محدود)


بازدید:17714


((   اطلاعیه پروژه مسکونی پانیک 9  ))

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان می­رساند بحمدالله با پیگیری­های انجام شده وبه مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم صلی ا... علیه و آله شرایط احداث پروژه­ی مسکونی پانیک 9 ( به معنای خوش قدم ) واقع در خیابان میرزا طاهر ابتدای خیابان مظاهری فراهم گردیده است، متقاضیانی که شرایط مشارکت در این پروژه را دارند می توانند جهت ثبت نام از تاریخ 1400/12/03  لغایت 1401/01/31 بر اساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام و از واریز هر مبلغی قبل از ثبت نام در دفتر تعاونی مسکن و اخذ نامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه، جداً خودداری فرمایند.              آدرس : خیابان میرزا طاهر ابتدای خیابان مظاهری   

Ø      مشخصات  پروژه  :  

·         با توجه به اینکه محل پروژه در نزدیکی رودخانه زاینده رود ودر محدوده تلاقی فضای سبز گسترده ناژوان و آخرین نقاط توسعه شهری قرارگرفته این منطقه دارای سرانه فضای سبز بسیار بالا بوده در مجموع اقلیم معتدلتری نسبت به شهر اصفهان دارد از این رو محل مجتمع دارای محیطی آرام ، سرانه فضای سبز بالا با هوای سالم و فضای مشاعی بسیار زیاد با خدمات ویژه بوده و سکونتگاه آرام و مفرحی جهت سکونت اعضا ی محترم خواهد بود .

·         مساحت زمین حدود 3490 متر مربع -  زیر بنای مفید مسکونی حدود 10.000متر مربع، - تعداد 80 واحد مسکونی

·         زمین مورد نظر دارای 3 گذر پیرامونی بوده که از شمال به گذر8 متری واز جنوب به  گذر 14 متری متصل (به مادی و فضای سبز) و از غرب به گذر 12 متری دسترسی دارد .

·         تعداد طبقات 8  طبقه، شامل: ( 5  طبقه مسکونی روی همکف، طبقه همکف با کاربری مسکونی و لابی 2 طبقه زیرزمین با کاربری پارکینگ و انباری)

·         پروژه مذکور در حال حاضر دارای پروانه ساختمانی به شماره 88608/99/9 مورخ 1399/07/16 از شهرداری منطقه 9 اصفهان  بوده و درحال اجرا می باشد و مراحل ساخت شامل خاکبرداری ، اجرای فنداسیون و بخشی از پارکینگ 2-پروژه  انجام گردیده است .

·         پروژه در  3  بلوک اجرا می­شود که شامل 80 واحد 2 و 3 خوابه  (  74  الی 185 متر مربع )می باشد که واحدهای مجموعه اکثرا از نورگیری دو جهت جنوب و شمال برخوردار می باشند .

·         سیستم سرمایش اسپلیت و سیستم گرمایش پکیج و رادیاتور پیش بینی گردیده است .

·         امکانات مجموعه شامل: سالن اجتماعات ، محل بازی کودکان ، حیاط مرکزی حیاط جنوبی ، آسانسور ، آنتن مرکزی، آیفون تصویری، سیستم اعلام و اطفاء حریق، درب­های ضد سرقت و ...

·         رعایت مباحث مقررات ملی ساختمان اعم از (نصب شیشه های دوجداره، پنجره های آلومینیوم اختصاصی با طراحی نمای منحصر به فرد و مقاوم سازی و سبک سازی و عایق بندی ساختمان )

Ø      مدت ساخت :

·         مدت زمان ساخت پروژه از زمان اطلاعیه به مدت حداکثر 30 ماه شمسی پیش­بینی می­گردد.

Ø      پیش بینی قیمت تمام شده :

·         نظر به اینکه زمین و تراکم مورد نظر و مخارج انجام شده تا این مرحله به مبلغ هر متر مربع 136/000/000ریال خریداری شده است برآورد و ساخت هر مترمربع مفید مسکونی (سفت کاری و نازک­کاری) 70/000/000ریال و در مجموع به ازای هر متر مربع مفید آپارتمان 206/000/000ریال برآورد و پیش­بینی می­گردد. لذا با استعلام قیمت انجام شده در منطقه سرمایه­گذاری در ساخت این مجموعه از ارزش افزوده بالایی برخوردار خواهد بود .

·         با توجه به اینکه متراژ  واحدهای مسکونی پروژه از 74 مترمربع تا 185 مترمربع میباشد ثبت نام اعضا در گروه ( 1 ) با میانگین 100 مترمربع - گروه ( 2 ) با میانگین 130 مترمربع و گروه ( 3 ) با میانگین 168 مترمربع صورت می پذیرد

·         بهای یک واحد مسکونی با متراژ میانگین 100 متر مربع ( هر متر مربع 206/000/000ریال) معادل  20/600/000/000ریال می­باشد.

·         بهای یک واحد مسکونی با متراژ میانگین 130 متر مربع ( هر متر مربع 206/000/000ریال) معادل  26/780/000/000ریال می­باشد.

·         بهای یک واحد مسکونی با متراژ میانگین 168 متر مربع ( هر متر مربع 206/000/0000ریال) معادل  34/608/000/000ریال می­باشد.

·         لازم به توضیح است : بر اساس اساسنامه ، کلیه مخارج پروژه تا پایان ساخت و صدور اسنادمالکیت واحدها به صورت علی الحساب بوده و  شرکت تعاونی موظف به واگذاری  واحد به قیمت تمام شده به اعضا می باشد .

Ø      زمان ثبت نام :

·          زمان ثبت نام از تاریخ 1400/12/03لغایت 1400/12/27میباشد و به لحاظ محدود بودن تعداد واحد ها در صورتیکه قبل از تاریخ 1401/01/31ظرفیت پروژه تکمیل گردد تعاونی مسکن هیچگونه تعهدی درخصوص مراجعات بعدی افراد نخواهد داشت .

Ø      نحوه پرداخت و تعهدات مالی :

·         نحوه پرداخت و تعهدات مالی طبق جدول زمانبندی مالی پیوست می باشد .

·         در صورت امکان اخذ تسهیلات بانکی و همچنین داشتن شرایط لازم هرعضو معادل 1/000/000/000ریال تسهیلات  جهت هر واحد اخذ خواهد گردید .

Ø      مراحل و شرایط ثبت نام و مشارکت در پروژه :

1-      مراجعه به دفتر شرکت، احراز شرایط لازم و اخذ تائیدیه جهت مشارکت در پروژه

2-      اخذ فیش مهر شده­ی شرکت تعاونی جهت مراجعه به بانک و واریز وجه

3-     تحویل فیش بانکی پرداخت شده و سایر مدارک شامل: (کپی صفحات شناسنامه آخرین حکم حقوقی کپی کارت ملی ) در مدت زمان ثبت نام.

4-      تکمیل فرمهای مربوط به مشارکت در پروژه و دریافت برنامه زمانبندی مالی پروژه

Ø      شرایط لازم جهت داوطلبان مشارکت کننده :

ü       احراز عضویت در شرکت تعاونی.

ü      اولویت اول  با افراد شاغل یا بازنشسته آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان می باشد .

ü        اولویت با اعضایی است که تا کنون در تعاونی مسکن، امکان نگرفته باشند.

ü       عدم بدهی قبلی به شرکت تعاونی و داشتن حسن سابقه.

Ø       شرایط و نکات مهم دیگر :

·         انتخاب واحد از لحاظ جانمایی بلوک و  طبقه وجهت قرارگیری واحدها اعم از جنوبی ، شمالی ، میانی و ... صرفا بر اساس امتیاز مکتسبه حاصل از واریز وجوه طبق جدول زمانبندی مالی پروژه و در گروه ثبت نامی مشارکت کننده می باشد .

·         ملاک انتخاب واحدها در زمان تحویل واحد ، بر اساس اولویت بندی می­باشدو مبنای اولویت بندی، صرفا امتیاز کسب شده عضو از وجوه واریزی طبق جدول زمانبندی مالی پروژه و بر اساس هر 1/000/000ریال در هر روز یک امتیاز مثبت ملاک محاسبه خواهد بود لذا توصیه می­گردد در پرداخت وجوه طبق جدول اعلامی کوشا باشید.

·          واریز وجوه بیش از مبالغ و پیش از زمانهای اعلامی در جدول زمانبندی مالی ابلاغ شده، جهت کسب امتیاز بیشتر و انتخاب واحد بهتر تا سقف بالاترین متراژ مربوط به هر گروه  بلامانع خواهد بود .

·          قیمت اعلام شده در اطلاعیه به صورت برآورد تقریبی و بر مبنای متراژ متوسط واحدها می باشد و ملاک محاسبه و تسویه حساب نهائی، قیمت تمام شده و متراژ ثبتی واحدهای انتخابی مشارکت کنندگان طبق صورتمجلس تفکیکی می باشد .

·         با عنایت به اینکه مشارکت افراد در پروژه یک کار جمعی و کاملاً مرتبط با حقوق دیگران است و طبعاً پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی کلیه اعضای پروژه خواهد بود ، چنانچه عضوی به تعهدات مالی خود تمکین ننماید بر اساس اساسنامه شرکت از پروژه اخراج و فرد دیگری جایگزین می­گردد. لازم به ذکر است فقط و فقط عین مبالغ واریزی عضو اخراجی به ایشان عودت داده خواهد شد .                                                      

                                                                                                                                                                           با آرزوی سعادتمندی

`                                                                                                                                                      هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان


 

     تلگرام :   https://t.me/maskanf5                       تلفن تماس :34413337031

     نشانی شرکت تعاونی مسکن : خیابان کاوه سه راه ملک شهر ابتدای خیابان بهارستان شرقی-نبش بن بست فردوسی  دیدگاه خود را بیان کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
متن پیام

اطلاعیه ها
گواهی اینماد و ساماندهی
logo-samandehi
شعار روز
© 2019 - کلیه حقوق متعلق به شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه 5 اصفهان  است.
 طراحی وب سایت گروه آرین: ariansoftware.ir
Top